12 Aralık 2019 Perşembe Ctrl+D tuşlarını kullanarak anasayfan yapabilirsin.
Oyun
Sashas Sağlık Spa, 10.567 kere oynandı.
Açıklama

 Use your mouse cursor to move or treat your customers. Buy upgrades at the end of each round by using the mouse cursor. You can also buy presents for the customers by clicking on the vendor machine! 

Sashas Sağlık Spa
Sasha spa alışveriş çalıştırmak için yardımcı olun. Müşterileriniz mutlu tutun ve çok para kazanmak için rahat. Para ile size alışveriş için arayışı içinde dünyanın en iyi güzellik tesisi inşa devam etmek için daha fazla ekipman ve lüks satın alabilirsiniz yaptı. , Sonra ona tıklayın fare imleci sürüklemek için bir koltuğuna müşterilerinin damla kullanın / onu çeşitli hizmetler provice için.

 

Nasıl Oynanır?
 Fare imleci hareket ettirmek için veya müşterileriniz tedavi kullanın. Fare imlecini kullanarak her turun sonunda al yükseltmeleri. Ayrıca, müşteriler için satıcı makine tıklayarak hediye satın alabilirsiniz!
Rating
5
4,80
 Bu oyuna oy ver
Bookmark and Share
Webmasterlar
Bu oyuna link verin:
Derecelendirme

4.80 / 5
Toplam 5 oy.

* Derecelendirmedeki amaç en sevilen oyunları siz değerli oyunserverlerimizle en hızlı şekilde buluşturmaktır. Siz de katkıda bulunmak için lütfen oynadığınız oyunlara oy verin. Derecelendirme ile ilgili sorularınız için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
 
Facebook Yorumları

 

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın!
İNSANLAR BU OYUNU YORUMLUYOR   Toplam 0 Yorum

Bu oyun hakkında insanlar henüz bir yorum yapmadılar.
İlk yorumu sen yap!

 
Sitemizde sadece siz oyun oynuyorsunuz.
© 2008 Renkoyun
v0.1.7137.31646