7 Temmuz 2022 Perşembe Ctrl+D tuşlarını kullanarak anasayfan yapabilirsin.
Oyun
Junkyard II, 6.016 kere oynandı.
Açıklama


Bu oyunda Hedefiniz vinç operatörü ve hareket olarak işe el, kamyon ve otobüs kompaktör trashed. Hüner böylece yere düşmemesi araçların istif olduğunu. Her seviyede sırasında size araç ve bunu yapmak için bir süre yığın in dikkatle vinç ile Amaç ve düzgünce araçları yığını çalıştığınızda ağırlık kota - daha kompakt nihai ürün yığını neater olacak verilir (ve daha fazla puan verilir). Bir kez kota ağırlık ulaşmış, daha sonra doğrudan küçük bir küpün içine araçlar ezmek için kompaktör çalıştırmak gerekir. En iyi sonucu ve puanı almak için dikey ve yatay sıkıştırma için güç ayarlarını maksimize çalışın.

Nasıl Oynanır?
Bu ücretsiz ve online flash oyun fare ile kontrol edilir. Ve oynatmak için sol fare düğmesi fare imleci kullanın. Oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun ingame talimatları.
Rating
2
3,00
 Bu oyuna oy ver
Bookmark and Share
Webmasterlar
Bu oyuna link verin:
Derecelendirme

3.00 / 5
Toplam 2 oy.

* Derecelendirmedeki amaç en sevilen oyunları siz değerli oyunserverlerimizle en hızlı şekilde buluşturmaktır. Siz de katkıda bulunmak için lütfen oynadığınız oyunlara oy verin. Derecelendirme ile ilgili sorularınız için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
 
Facebook Yorumları

 

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın!
İNSANLAR BU OYUNU YORUMLUYOR   Toplam 0 Yorum

Bu oyun hakkında insanlar henüz bir yorum yapmadılar.
İlk yorumu sen yap!

 
Benzer Oyunlar
Sitemizde 2 oyuncu oyun oynamaktadır.
© 2008 Renkoyun
v0.1.8199.31277