27 Ekim 2020 Salı Ctrl+D tuşlarını kullanarak anasayfan yapabilirsin.
Oyun
Frenzy Kitchen Game, 7.911 kere oynandı.
Açıklama
Bir çok yemeği zamana karşı hızlı bir şeklide hazırlaman gerekiyor. Kahramanız Pluto'ya yardım etme zamanı.
Nasıl Oynanır?
PLAY tıkla.
Pluto'ya görevlerini düzgün bir biçimde yerine getirmesi için yardım etme zamanı. 1 Bu oyun hafıza oyunudur. Ekranın sol üst kçşesinde yer alan resimlerde kime yemek hazırlamamız gerektiği gösterilmektedir. Bu resimlerden sıradakine tıklayarak kime yemek hazırlayacağımızı seçeceğiz.
2 Yemek hazırlayacağımız kişiyi seçtikten sonra, hazırlamamız gerekenlerin neler olduğunu bize göstermek için yemeklerin rengi sırasıyla yanacaktır. Biz de hepsini izledikten sonra sırasıyla hepsine tıklayacağız. Tabak alındığında yemeğimizi başarıyla hazırladık demektir.
Buzdolabı Her yemek için sadece 5 servislik yemek vardır. Yemekler bittiğinde dolaba tıklayıp istediğimiz yemeği seçip OKa tıklarsak biten yemek 5 servislik daha eklenecektir.
Süre Yukarıda gösterilen zaman sona ermeden listedki herkese yemek vermeliyiz. Başarılı olduktan sonra bir üst tura çıkacağız. Oyunda hafızamızın yettiği yere kadar gidebiliriz.
Rating
1
5,00
 Bu oyuna oy ver
Bookmark and Share
Webmasterlar
Bu oyuna link verin:
Derecelendirme

5.00 / 5
Toplam 1 oy.

* Derecelendirmedeki amaç en sevilen oyunları siz değerli oyunserverlerimizle en hızlı şekilde buluşturmaktır. Siz de katkıda bulunmak için lütfen oynadığınız oyunlara oy verin. Derecelendirme ile ilgili sorularınız için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
 
Facebook Yorumları

 

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın!
İNSANLAR BU OYUNU YORUMLUYOR   Toplam 0 Yorum

Bu oyun hakkında insanlar henüz bir yorum yapmadılar.
İlk yorumu sen yap!

 
Sitemizde 8 oyuncu oyun oynamaktadır.
© 2008 Renkoyun
v0.1.7538.8354