1 Ekim 2020 Perşembe Ctrl+D tuşlarını kullanarak anasayfan yapabilirsin.
Oyun
elektirik adam, 7.637 kere oynandı.
Açıklama
Ceyran adam olarak çağırılan bir adam. Çok korku saçıyor. Vahşi dövüşcümüz elektirik adam Voltagen dövüş turnuvasına katılıyor, elektirik adama rakipleriyle yapacağı karşılaşmalarda yardımcı olmak ve bu macerayı paylaşmak istermisiniz. Oyun yüklendikten sonra NEW butonuna basaın, oyunco ismi ve renk seçiminizi yaptıktan sonra ENTER butonu ile oyuna başlayın, oyun başlangıcında bir eğitim sürecinden geçirilerek dövüşmeyi ve klavye kontrol tuşlarını öğreniyorsunuz, bu bölümü dikkatle inceleyin. Eğitim kısmını tamaladıktan sonra oyuna başlayın.
Nasıl Oynanır?
Sağ-Sol kareket için yön tuşlarını, dövüşmek için A-S-D; tuşlarını, dövüş sırasında Focus kullanarak hareketler yapmak için ise Q-W-E tuşlarını ve bu tuşların ikili kombinasyonlarını kullanın. İyi eğlenceler..
Rating
2
3,00
 Bu oyuna oy ver
Bookmark and Share
Webmasterlar
Bu oyuna link verin:
Derecelendirme

3.00 / 5
Toplam 2 oy.

* Derecelendirmedeki amaç en sevilen oyunları siz değerli oyunserverlerimizle en hızlı şekilde buluşturmaktır. Siz de katkıda bulunmak için lütfen oynadığınız oyunlara oy verin. Derecelendirme ile ilgili sorularınız için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
 
Facebook Yorumları

 

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın!
İNSANLAR BU OYUNU YORUMLUYOR   Toplam 0 Yorum

Bu oyun hakkında insanlar henüz bir yorum yapmadılar.
İlk yorumu sen yap!

 
Sitemizde 2 oyuncu oyun oynamaktadır.
© 2008 Renkoyun
v0.1.7538.8354